O nás

Môžete očakávať najmodernejšie technológie a klinickú dokonalosť, ale v príjemnom a priateľskom prostredí, v ktorom hrá hudba podľa želania klienta. Atmosféra je uvoľnená a priateľská. Ako nič, čo ste kedy v zubnej ambulancii zažili. Sme si istí, že sa budete tešiť na každú návštevu.

Ošetríme
celú rodinu

Ponúkame komplexné služby pre celú vašu rodinu. Sme radi, že sa vaša rodina môže pridať k tej našej.

3 najmodernejšie ambulancie

Kombináciou tej najlepšej novej technológie, skvelého dizajnu a srdečného priateľského personálu sme vytvorili perfektné prostredie, ktoré nám umožňuje sústrediť sa na to najdôležitejšie – na vás a vaše pohodlie.

L97A1795

MDDr. Martin Šipoš

stomatológ, zakladateľ zubnej kliniky Dentalwhite

Po ukončení štúdia na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave v roku 2013 nabral mnoho teoretických a praktických skúseností v súkromných zubných ambulanciach, vďaka ktorým sa rozhodol v roku 2017 založiť zubnú kliniku Dentalwhite. Jeho hlavným cieľom bolo vytvoriť dokonalé priateľské prostredie pre pacienta s tými najmodernejšími medicínskymi postupmi. Zúčastňuje sa rôznych odborných školení v Európe i na Slovensku. Je súčasťou zubnej rady RKZL -BA. Od roku 2013 pracuje na súkromnej zubnej pohotovosti, kde sa za ten čas stretol s tisíckami rôznych prípadov. Venuje sa endodoncií, estetickej protetike a celkovým estetickým premenám. Energiu dobíja na triatlonových pretekoch a s rodinou.

IMG_0245

MDDr. Helena Vajdová

stomatológ

Pani doktorka študovala zubné lekárstvo na lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Počas štúdia bola na zahraničných stážach na univerzite v Izraeli a v Moskve. Po ukončení štúdia absolvovala trojmesačnú stáž v Španielsku na klinike zameranej na mikroskopickú stomatológiu. Mikroskop vo svojej každodennej praxi využíva už vyše 4 roky. Venuje sa všetkým typom dentálnych ošetrení, ale najviac sa venuje vysokoestetickým premenám. Plynule hovorí anglicky a španielsky.

L97A1677 - kópia

MDDr. Erik Kurňavka

stomatológ

Pán doktor je absolventom Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave. Narodil sa v Námestove. Prax získal v súkromnej ambulancií v Bratislave, no postupne sa pridal do tímu Dentalwhite kliniky. Venuje sa endodontickému ošetreniu pod zväčšením, estetickému zubárstvu. Pri práci preferuje priateľský prístup a precíznosť vedúcu k dokonalosti. Ovláda anglický jazyk. Taktiež niekoľko rokov pracuje na zubnej pohotovosti, kde svoju diagnostickú odbornosť iba zdokonaľuje. Už počas štúdia sa vzdelával na domácich aj zahraničných kongresoch. Voľný čas trávi počúvaním kvalitnej hudby a hraním hokeja.

Ošetríme celú rodinu

Ponúkame komplexné služby pre celú vašu rodinu. Sme radi, že sa vaša rodina môže pridať k tej našej.

Žiadne skryté poplatky a záruka

Súčasťou prvej návštevy je cenová kalkulácia. Každý pacient, ktorý pravidelne absolvuje aspoň raz ročne dentálnu hygienu a prevenciu dostáva dvojročnú záruku.

Bezbolestné ošetrenie

Naše najmodernejšie technológie a vybavenie nám zabezpečujú aby bola vaša návšteva čo najpríjemnejšia a hlavne bezbolestná.

Súkromné parkovisko zadarmo

U nás zaparkujete bez problémov kedykoľvek. A to všetko zadarmo.

3 najmodernejšie ambulancie

Sme profesionálny tím, ktorí sa vzdeláva a preškoľuje niekoľkokrát ročne po celom svete aby sme Vám vedeli ponúknuť tie najlepšie riešenia.

Netflix & Chill

Spríjemnite si chvíle pred ošetrením kvalitnou kávou, čajom pri sledovaní svojho obľúbeného seriálu na Netflixe. Pacient si môže počas každého ošetrenia vypočuť hudbu podľa svojho vlastného výberu.