Prvá návšteva

Už po prvej návšteve vám zmeníme
pohľad na zubnú starostlivosť

Staňte sa
našim klientom

Sme moderné zubné lekárstvo, ktoré pocítite vo chvíli, keď prejdete dverami. Ako náš klient dúfame, že vaša prvá návšteva navždy zmení spôsob, ako ste vnímali starostlivosť o zuby.

Všetko sa začína
na našej recepcii

Pred tým ako sa posadíte do zubného kresla, Vás radi ponúkneme malým občerstvením v pohodlí našej recepcie. Vytvoríme jedinečnú elektronickú kartu, podľa ktorej budeme vedieť, aký výkon sa v nasledujúcej návšteve plánuje, ktoré zuby boli ošetrené a kedy naplánovať prevenciu.
Tím Dentalwhite si buduje nadštandardné vzťahy s klientom, chceme spoznať vaše sny a rovnako vaše obavy zo zubného ošetrenia. Záleží nám na vašich pocitoch.

Z recepcie do jednej
z našich najmodernejších
ambulancii

V pohodlnom luxusnom zubnom kresle začneme dôkladné vyšetrenie ústnej dutiny a zapisovanie do vašej elektronickej karty. Neoddeliteľnou súčasťou vstupného vyšetrenia je fotodokumentácia našou intraorálnou kamerou a digitálne RTG snímky aby sme včas zachytili zubný kaz. Vďaka neustálym inováciám a najnovšej diagnostickej technológii ponúkame našim klientom stomatologickú starostlivosť na najvyššej úrovni.

Vďaka neustálym inováciám a najnovšej diagnostickej technológii ponúkame našim klientom stomatologickú starostlivosť na najvyššej úrovni.

Dr. Martin Šipoš

Podrobné vysvetlenie
a spoločné naplánovanie liečby

Na konci prehliadky vám  na základe zozbieraných údajov všetko podrobne vysvetlíme na našich QLED obrazovkách, zhotovíme terapeutický plán a cenovú kalkuláciu. Na našej recepcii si dohodnete termín ďalšej návštevy na konkrétny čas. Každú vašu návštevu Vám dva dni vopred pripomenie krátkym telefonátom naša recepčná.

Objednajte sa na vstupné vyšetrenie prípadne
na konzultáciu už v najbližších dňoch!
Tešíme sa na vašu návštevu

Napíšte nám

Vyplňte formulár a my sa vám ozveme